Vlastnosti
aplikácie
Planeat

Planeat nie je iba nutričná aplikácia, ale aj presvedčenie veľkého počtu odborníkov, že spoločne dokážeme výrazne zlepšiť dietetickú liečbu a stravovacie návyky ľudí.

Komplexný jedálniček
za pár minút

Vyvinuli sme inovatívny koncept vytvárania nutričných plánov. Aplikácia pracuje s odbornými informáciami od expertov a automatizuje zložité matematické výpočty.

Vďaka tomu dostáva odborník v krátkom čase vysoko kvalitné a odborné výstupy personalizované na mieru svojho klienta.

Zamerané
na makronutrienty

Aplikácia automaticky generuje úpravy stravy presne podľa nastaveného pomeru makronutrientov. Namiesto 7-dňového jedálnička alebo zoznamu zakázaných potravín dostane váš klient rovno desiatky jedál vypočítaných na mieru jeho potrebám.

Ide o nutričné ekvivalenty, ktoré môže jednoducho kombinovať podľa svojich možností, chuťou a toho, čo má práve v chladničke.

Desiatky
odborných šablón

Aplikácia vám umožňuje vytvárať nutričné plány na základe otestovaných šablón navrhnutých špecialistami v danej oblasti.

Máme najširšiu ponuku odborne predpripravených šablón pre lifestyle, ale aj medicínske odbory. V aplikácii nájdete šablóny ako Max 5 ingrediencií, Znížený príjem sacharidov popoludnie aj šablóny pre diagnózy ako Diabetes mellitus alebo Skleróza multiplex.

 

Zohľadnenie chuťových
preferencií klienta

Pri výpočte receptov zohľadňujeme automaticky aj chuťové preferencie klienta.

Formulár na ich zadanie mu môžete poslať online s možnosťou ho pohodlne vyplniť aj na telefóne.

Tisíce na mieru šitých
receptov

Uvedomujeme si, že dodržiavanie nutričného plánu je do veľkej miery závislé na chuti jedál.

Preto sú jedlá konzultované nielen s odborníkmi, ale aj s kuchármi. Pri všetkých je tiež uvedený správny postup prípravy.

Pomoc
s výpočtom energie

Každý odborník má svoje obľúbené metódy určovania energetického príjmu klienta, preto máte v aplikácii k dispozícii hneď niekoľko možností.

Pri výpočtoch sú automaticky k dispozícii štandardné postupy výpočtu RMR, ale aj zohľadnenie práce, stresu, športové aktivity aj termického efektu potravy.

 

Analýza stravy
až na úroveň mikroživin

Aplikácia Planeat umožňuje spätnú diagnostiku. Z poskytnutých informácií je napríklad možné zistiť nižšie množstvo konkrétneho vitamínu alebo minerálov a následne odporučiť optimálny nutričný plán.

Predikcia
zmeny hmotnosti

Aplikácia automaticky zobrazí predikovanú zmenu hmotnosti.

Indexy
a pomôcky

Aplikácia vám automaticky zobrazí aj BMI index klienta a predpokladaný termín, kedy by ste sa mali ozvať svojmu klientovi ohľadom ďalšie konzultácie alebo úpravy jedálnička.

Zohľadnenie
alergénov

Aplikácia zariadi automaticky, že výsledný jedálniček bude zahŕňať len ingrediencie, ktoré neobsahujú zadané alergény.

Časová os udalostí
a notifikácie

Každý podstatný krok máte zobrazený na časovej osi a vďaka tomu pod kontrolou. Od aktivít v aplikácii (založenie profilu klienta, vytvorenie stravovacieho plánu) až po plánované stretnutie s klientom.

Aplikácia vás upozorní aj na to, keď klient vyplní svoje preferencie alebo analýzu stravovania.

Analýza
návykov životosprávy

Pokud pochopíme, jaké jsou stravovací možnosti klienta během běžného dne, dokážeme na základě nich přizpůsobit jídelníček tak, aby byl použitelný v běžném životě a nebyl příliš velkou změnou a hlavně zátěží. Změna návyků je pak jednodušší a udržitelná.

Dostupnosť online
kdekoľvek

Nepotrebujete nič inštalovať ani nie ste viazaní na jeden počítač.

Aplikácia je online, dostupná odkiaľkoľvek. Všetko pre vás zálohujeme, takže sa vám nič nestratí.