Novinky
v aplikácii

V tejto sekcii nájdete zoznam najnovších noviniek v aplikácii Planeat zoskupených podľa dátumu ich nasadenia.

11.3.2021

Novinky

K
výber jazyka aplikácie
K
usporiadanie údajov
K
telefónne číslo
K
deň a mesiac nepovinné

Planeat neustále vylepšujeme tak, aby sa s aplikáciou pracovalo čo najľahšie a aby ste klientom vedeli dať pridanú hodnotu pri poskytovaní poradenstva ohľadom životosprávy. Včera večer sme preto nasadili tieto 4 novinky. Veríme, že aj vďaka týmto novinkám bude práca s našou aplikáciou pre vás ešte pohodlnejšia a efektívnejšia!

10.2.2020

Novinky

K

nový profil klienta

K

časová os udalostí

K

notifikácie

K

nový výpočet energie

Veríme, že ako odborníci by ste mali tráviť viac času s klientom, a preto aplikáciu Planeat neustále vylepšujeme tak, aby bol pre vás manažment vašich klientov čo najjednoduchší, a aby sme vám ušetrili čo najviac času. Aplikácia Planeat prešla včera v noci ďalšiou zmenou, nižšie sa dočítate, aké novinky na vás po prihlásení čakajú.

26.1.2020

Novinky

K

nový prehľad plánov klienta

K

ukladanie hmotnosti klienta

K

kompaktný mód šablón

K

vyhľadávanie v šablónach

V najnovšej sade zmien v aplikácii Pripravili sme sa zamerali na zjednodušenie prehľadu vytvorených plánov ako aj sprehľadnenie výberu šablón.

Prehľad stravovacích plánov zvoleného klienta už po novom nenájdete pod zoznamom šablón, ale na samostatnej obrazovke

23.12.2019

Novinky

K

rozšírenie údajov klienta

K

doplnenie veku klienta

K

dodatočné poznámky

K

graf zložiek energetického výdaja

Vianočný darček: Novinky v aplikácii Planeat

Pripravili sme pre vás ďalšiu sadu noviniek, ktoré veríme, že oceníte a že vám pomôžu pri manažmente vašich klientov a pacientov. Zmeny sa týkajú hlavne vytvárania údajov o klientoch a nastavovaní ich energetických potrieb ako vstup pre analýzu a vytváranie stravovacích plánov.

18.11.2019

Novinky

K

zmena farieb a dizajnu

K

nový bočný panel

K

chuťové preferencie na mobile

Pripravili sme pre vás niekoľko zmien, ktoré vám uľahčia a spríjemnia používanie aplikácie Planeat. Pridávať ich budeme postupne v nasledujúcich týždňoch. V tomto článku vám priblížime prvé zo zmien, ktoré už od dnes nájdete vo svojom profile po prihlásení do aplikácie.

17.11.2017

Novinky

K

rozšírené možnosti úprav jedál

Samozrejmosťou aplikácie Planeat je výpočet desiatok tisíc možností jedál na základe preferencií klienta a vyradenie alergénov. Aplikácia následne navrhne 15 najvhodnejších jedál pre každé jedlo dňa.

Pri polo-automatickej generácii stravovacieho plánu mali do dnes užívatelia iba základné možnosti úprav každého vygenerovaného jedla.

8.11.2017

Novinky

K

video návody pre prácu s Planeat

Pripravili sme pre vás sadu videí, ktoré vám postupne predstavia základné funkcionality od vytvorenia klienta až po vygenerovanie jedálnička.

Nájdete medzi nimi napríklad aj vysvetlenia k výpočtom energetického výdaja a konfiguráciu makronutrientov.

1.11.2017

Novinky

K

platba kartou

Pridali sme do Planeat možnosť platiť za kredity aj kartou alebo online prevodom cez internet banking vašej banky. Kredity na Vašom Planeat účte vám budú dobité okamžite po zaplatení.

Faktúru, ako potvrdenie o zaplatení, vám zašleme na váš email.

5.7.2017

Novinky

K

jednoduchá výmena potravín vo vygenerovaných jedlách

 

Malý krok pre aplikáciu, veľký pre užívateľov 😉

Jedna z najčastejších pripomienok, možnosť výmeny ingrediencií vo vygenerovanom jedle, bola včera úspešne nasadená! Pre vysokú mieru personalizácie výsledného stravovacieho plánu je teraz možné jednoducho vymieňať jednotlivé ingrediencie.

 

12.2.2017

Novinky

K

výrazná technologická zmena

K

rýchlejšie odozvy aplikácie

K

vizualizácia priebehu generovania

Aplikáciu Planeat neustále vylepšujeme tak, aby bolo vytváranie personalizovanej úpravy stravy pre vás čo najjednoduchšie. Aby boli tieto vylepšenia v budúcnosti ešte jednoduchšie, aplikácia Planeat prešla tento týždeň výraznou technologickou zmenou. Hlavnou výhodou je, že vďaka tejto aktualizácii budeme môcť aplikáciu vylepšovať v budúcnosti rýchlejšie a efektívnejšie.