Vlastné recepty
a šablóny

Toto pokročilé školenie je vhodné pre náročných používateľov s potrebou mať v Planeat vlastnú šablónu a/alebo špecifické recepty.

Obsah
K
tvorba vlastných šablón
K
pridávanie vlastných receptov
K
pridávanie vlastných ingrediencií
K
pridávanie vlastných kuchynských mier
Cieľové skupiny
K

vhodné pre náročných používateľov s potrebou mať v Planeat vlastnú šablónu a špecifické recepty.

K

podmienkou pre školenia je aktívny skúsenosť s apliáciou Planeat a jej základnou funkcionalitou

Organizačné informácie
K

Rozsah: 2,5 hodiny

K

Cena: 49 eur s DPH

K

Prezenčná forma: dostupná
v Bratislave a Liptovskom Mikuláši,
ďalšie mestá možné podľa záujmu

K

Online forma: dostupná

K

Certifikát: áno

#
späť na zoznam školení

Prihlásenie na školenie

Lektori

RNDr. Barbara Sviežená, PhD.
Hidden

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

genetik, výživový poradca, lektor Planeat
Absolventka katedry genetiky na Prírodovedeckej fakulte UK. Počas postgraduálneho štúdia sa venovala problematike vplyvu karcinogénov a mutagénov na organizmus. Pôsobila ako vysokoškolský pedagóg a vedecký asistent, ďalších sedem rokov ako znalec v oblasti genetickej analýzy.

Počas svojej praxe bola spolurealizátorom niekoľkých vedecko-výskumných projektov, za jeden z posledných získala ako spoluautorka odbornej publikácie ocenenie Ig Nobel Prize. Je spoluzakladateľkou Inštitútu zdravého života Welko zameraného na organizáciu edukačných aktivít v oblasti výživy.

Pôsobí ako odborný garant a vedúca lektorka kurzov Poradca pre výživu, a autorsky a lektorsky sa spolupodieľa na ďalších aktivitách Inštitútu. Špecializuje sa na vplyv výživy na zdravie, metodiku spracovania nutričných plánov, výživu detí, tehotných a kojacich žien.

Pôsobí ako nutričný terapeut v Kontaktnom centre Anabell Bratislava – pre poruchy príjmu potravy, v spolupráci s Klinikou detskej psychiatrie LF UK a DFNsP. Odborne zastrešuje nutričné odporúčania v EEG Biofeedback inštitúte. Spolu s českými partnermi sa podieľa na koordinácii projektu Pestrá strava.sk Je hlavnou lektorkou a konzultantkou spoločnosti Planeat.

“Priznám sa, že bez Planeat-u by som sa už nemohla venovať dôkladne nutričnému poradenstvu. Pripraviť personalizovaný jedálniček na mieru špecifickému klientovi zabralo s pôvodnými softvérmi hodiny času a ladenia, až matematickej práce. Práca s Planeat je skôr príjemná hra, na ktorú sa teším.”