Príbehy

Stop korupčným diétam

Stop korupčným diétam Voľte Planeat

Chcú si vás kúpiť skvelo znejúcimi, rýchlymi diétami a zázračnými riešeniami? Možno nám to uberie nejaké percentá, ale pravdou je, že diéty bez zmeny stravovacích návykov nefungujú! My prinášame skutočnú zmenu. Voľte stravu odborníkov!

„Zaručené diéty“ Ako prosím?

Melónová diéta, paleo, keto, kapustová, polievková, 3-dňová, carnivore, sáčková… a nespočetné množstvo ďalších ,,zaručených“ diét! Takých diét, ktoré nás údajne zbavia nadbytočných kíl v priebehu niekoľkých dní tu už bolo. A popritom nám ešte stihnú vyliečiť všetky choroby a dokonca vraj ani nie je pri chudnutí potrebné cvičiť.

Trošku to pripomína sľuby politických strán a následnú… realitu. 

Dá sa vďaka prísnej nízkokalorickej diéte zabezpečiť vytúžená postava bez jojo efektu? Skúste si odpovedať, úprimne. Predtým však spočítajte všetky diéty, ktoré máte za sebou. Bingo! Pravdepodobne vašu odpoveď poznám, ale predsa len to radšej poviem aj ja. Nie, nedá! 

Skúste to preto inak. Raz jeden múdry človek povedal: ,,Robiť dookola to isté a očakávať iný výsledok je definícia šialenstva.‘

Diéty nie sú riešením

Krátkodobo viete síce trochu stiahnuť bruško, avšak z dlhodobého hľadiska budú kilá pribúdať ešte viac a viac. A to je nie je len fyzický, či zdravotný problém. Čo sa týka nášho sebavedomia a spokojnosti s vlastným telom a mysľou, to je ďalší nepríjemný príbeh, podľa skutočnej udalosti. 

Dávam vám preto výzvu… neľahkú výzvu

Stop korupčným, rýchlokvaseným nizkokalorickým diétam. Nezávisle na tom, čo vám budú tvrdiť. Urobte to pre seba. Zamyslite sa nad tým, kde tkvejú vaše problémy týkajúce sa nadbytočných kíl, a nehanbite sa osloviť profesionálov. Dajte sa na cestu za poznaním samých seba a nenechajte sa uniesť sľubmi iných.

 

Planeat

Máte aj vy záujem o životnú premenu?

poďme na to